Usługi detektywa w przypadku rozwodu

Detektyw
https://agencja-arcanus.pl/

Usługi detektywa w przypadku rozwodu

Rozwód to zawsze bardzo trudna sprawa, wiążąca się z wieloma nerwami i nieprzyjemnościami. Jeżeli pojawiają się problemy i sytuacja nie jest jasna bardzo często korzysta się z pomocy profesjonalnych agencji detektywistycznych. Prywatny detektyw poprzez swoją pracę komplementuje materiały, które mogą posłużyć jako dowody na rozprawie rozwodowej. Może on także pomóc w podjęciu samej decyzji o rozwodzie poprzez potwierdzenie lub zaprzeczenie przypuszczań jednego z małżonków np. o zdradzie. 

Jak może pomóc detektyw?

Kiedy rozwód jest nieunikniony prywatny detektyw może przede wszystkim uzyskać mocna i podważalne dowody na zdradę partnera. Mogą się one okazać kluczowe jeżeli małżonką zależy na ogłoszeniu rozwodu z orzeczeniem o winie. Ma to znaczenie przy podziale majątku i ustaleniu alimentów. Sama zdrada nie jest co prawda wystarczającym powodem do zasądzenia zadośćuczynienia, jednak jeśli detektyw ustali, że partner np. wspierał kochankę finansowo, fundował jej drogie prezenty czy płacił za wyjazdy to sąd z pewnością weźmie to pod uwagę. Prywatny detektyw Częstochowa może także ustalić, że dla jednej ze stron rozwód może przynieść znaczne problemy finansowe i pogorszenie poziomu życia. Kolejną ważną kwestią, w której dowody zebrane przez prywatnego detektywa mogą się okazać kluczowe jest ustalenia prawa do opieki nad dziećmi. Jeśli śledczy wykaże, że jeden z małżonków nie tylko doprowadził do rozpadu małżeństwa, ale również w jakikolwiek sposób naruszył dobro dzieci z pewnością wpłynie to na wyrok sądu. 

Jak znaleźć dobrą agencję detektywistyczną

Agencje detektywistyczne działają w każdym mieście, jednak nie wszystkie są sprawdzone i warte polecenia. Szukając najlepszego rozwiązania warto np. wpisać w wyszukiwarkę Google detektyw Częstochowa i przejrzeć dostępne oferty. Należy sprawdzić, czy agencje posiadają wszystkie konieczne licencje i zezwolenia. Kolejna kwestią jest zapoznanie się z opiniami innych klientów. Oceny byłych zleceniodawców to najlepsze świadectwo i dowód na to, czy warto nawiązywać współpracę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*