Darmowe porady prawne

Masz problem z wierzycielami ale nie jesteś pewien, czy zadłużenia nie uległy przedawnieniu? Otrzymałeś zadłużony spadek i nie masz pojęcia co dalej?

 

W takich i wielu innych sprawach możesz otrzymać darmową poradę prawną w specjalnie wyznaczonych do tego punktach jak np urząd miejski.

 

Darmowa porada prawna powstała głównie z myślą o osobach, których na to nie stać. Bardzo często nie jesteśmy w stanie ocenić, czy warto daną sprawę przekazywać na drogę sądową. Na takiej konsultacji uzyskamy krótką poradę a nawet pomoc w sporządzeniu np prostego pozwu.

 

Coraz więcej kancelarii decyduje się na takie typu usługi we własnych siedzibach. Są one udzielane w wcześniej określonych dniach oraz godzinach.

 

Przepisy prawne są na tyle zawiłe, iż odradza się ich samodzielną interpretację. Bardzo często, nie jest ono aż tak oczywiste jakby nam się wydawało, co prowadzi  zazwyczaj do pogorszenia sprawy a w efekcie, przegranej na sali rozpraw.

Należy pamiętać, iż to właśnie strona przegrana ponosi wszystkie koszty sądowe-łącznie z prawnikiem strony przeciwnej.

2 Komentarze

  1. Chciałam odejść od męża, się bałam o dzieci i finanse. Dzięki darmowym poradom udało mi sie rozwieść i wywalczyć odpowiednie alimenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*